Організувала зустріч, ідеально продумавши все до найменших дрібниць, викладач української літератури навчально-виховного комплексу Оксана Євгеніївна Ворожбит.
      Прикметно, що учні й учителі навчально-виховного комплексу імені В’ячеслава Чорновола – єдиної, до речі, на місто україномовної школи серед усіх чотирьох, – дуже “живі”, активні, читаючі, мислячі, зацікавлені у всьому новому й готові руйнувати стереотипи. Вони задали Марині Павленко багато глибоких і оригінальних запитань.
      Вразила також і демократична й надзвичайно тепла доброзичлива атмосфера між учнями, вчителями й керівництвом закладу. Тією атмосферою господарі щедро поділились із гостею. А також подарували їй печиво з зображенням обкладинок або героїв її книжок.
      Марина Павленко, у свою чергу, подарувала шкільній бібліотеці книги своїх батьків Ольги та Степана Павленків, зазначивши, що в Уманському педуніверситеті, серед іншого, функціонує навіть Центр імені Степана Павленка.
      " data-title="“Русалонька з 7-В…” в Южному">

“Русалонька з 7-В…” в Южному

У навчально-виховному комплексі імені В’ячеслава Чорновола міста Южне Одеської області відбулася творча зустріч із доцентом кафедри української літератури, українознавства та методики їх викладання Мариною Павленко. Запрошено її було як авторку “програмної” повісті “Русалонька з 7-В, або Прокляття роду Кулаківських”.