якість наукової складової процесу навчання

Шановні здобувачі вищої освіти ОС «Бакалавр» (14, 21, 21з, 24, 31, 32з академічних груп) та ОС «Магістр» (152м групи) ОПП «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))»!

Запрошуємо вас до участі в анонімному анкетуванні, яке проводиться на факультеті відповідно до календаря опитувань на 2023/2024 н.р. факультету філології та журналістики і розпорядження декана факультету Валентини КОВАЛЬ від 19.03.2024 року №58 «Про проведення опитування» з метою виявлення рівня якості наукової складової освітнього процесу.

Анкета буде доступною з корпоративних акаунтів з 21 до 27 березня 2024 року. Ваші відповіді допоможуть нам покращити якість освітнього процесу та підвищити його ефективність.

Сектор моніторингу якості освіти

" data-title="Самооцінка якості наукової складової процесу навчання">

Самооцінка якості наукової складової процесу навчання

якість наукової складової процесу навчання