(У рамках діяльності Науково-методичного центру художньо-педагогічної творчості імені Степана Павленка)

Столична бібліотека імені Івана Багряного для дітей уже давно планувала запросити письменницю, доцента кафедри української літератури, українознаства та методик їх навчання УДПУ Марину Павленко на зустріч зі своїми читачами.ФУФ УДПУ

І от нарешті така нагода випала, зустріч відбулася. Ось як про це відгукнувся сайт самої бібліотеки:

«Зустріч з дитячою письменницею стала справжнім святом для школярів школи №69. Адже більшість дітей початкових класів до цих пір не спілкувалися з письменником наживо! А тим більше з тим, чиї книжки читають і люблять! Пані Марина цікаво та дуже артистично представила героїв своїх книжок, смішно відтворюючи навіть особливості їхньої мови. Для учні середніх класів ця зустріч була не тільки цікавою, а й корисною, адже твори письменниці увійшли до шкільної програми! А всі дорослі так просто були розчулені розповідями нашої гості про її талановитих батьків, які дали у спадок багатогранну творчу майстерність».

До речі, щодо Марининих батьків. Треба зазначити, що на всіх своїх зустрічах вона завжди розповідає про Ольгу й Степана Павленків – неординарних учителів-словесників. Адже при факультеті української філології УДПУ активно функціонує Науково-методичний центр художньо-педагогічної творчості імені Степана Павленка, де поширюються й пропагуються як ідеї самого Степана Онисимовича, так і всіх творчих учителів міста і району.

" data-title="Ще одна зустріч із читачами">

Ще одна зустріч із читачами

24.12.2014