4 березня на факультеті української філології відбувся семінар-тренінг із підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, який провели канд. філол. наук, доцент Січкар Світлана Анатоліївна та викладач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Зарудняк Наталя Іванівна

На семінарі були присутні випускники Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, представники інших навчальних закладів міста. Учні ознайомилися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Школярі пройшли пробний тест в оригінальних зошитах, наданих Українським центром оцінювання якості освіти, і попрактикувалися в заповненні бланків відповідей.

Завдання пробного тестування були проаналізовані викладачами, присутні дізналися правильні відповіді.

Одинадцятикласники мали можливість психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання, навчитися ефективно розподіляти час, оцінити свій рівень навчальних досягнень.

" data-title="Семінар –тренінг для випускників шкіл">

Семінар –тренінг для випускників шкіл