М. С. Павленко

Світлана Володимирівна дуже чітко, структуровано й докладно розповіла про умови вступу-2022, проілюстровані презентацією на екрані, дала слушні актуальні поради й інструкції.

Учні та їхня кураторка Ірина Миколаївна Забродська мали нагоду поставити питання, які хвилюють.

Усе пройшло в діловій і водночас теплій душевній атмосфері.

Безперечно, зустріч була дуже інформативною та корисною.

" data-title="Ще одні старшокласники познайомилися з нашим університетом">

Ще одні старшокласники познайомилися з нашим університетом

У рамках профорієнатційної роботи було організовано зустріч у Google Meet для одинадцятикласників Бородянського академічного ліцею з представницею Офіційного центру реєстрації Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, помічницею ректора УДПУ, докторкою педагогічних наук, професоркою Світланою Володимирівною Цимбал-Слатвінською (координаторка — М. С. Павленко).

М. С. Павленко

Усе пройшло в діловій і водночас теплій душевній атмосфері.

Безперечно, зустріч була дуже інформативною та корисною.