learningApps

Діджиталізація, онлайн-сервіс, електронна бібліотека, канва… Ці та багато інших слів заполонили освітній простір, не просто натякаючи на появу нових методів, форм навчання, а передовсім на те, що всі учасники освітнього процесу мають уміти використовувати різні ІКТ для досягнення ефективності поставленої на занятті мети. Саме ці питання були епіцентром курсів підвищення кваліфікації «ІКТ у професійній діяльності вчителя-словесника», які тривали з 15 по 19 травня. Слухачі отримали, напевно, забагато інформації, яка стосувалася платформ і сервісів, де можна самим розробляти вправи і завдання, вікторини і кросворди, виконувати фонетичний, морфемний і синтаксичний розбори, працювати з будь-якою лексикою сучасної української мови (як літературною, так і соціально маркованою), складати вірші, вправлятися у синтаксично-пунктуаційній грамотності, створювати власні словники, змагатися зі штучним інтелектом у написанні творчих робіт… Крім цього, було продемонстровано можливості різних сервісів для написання «манівських» робіт, що є першими кроками учнів до світу науки.

«Вважатиму великим досягненням курсів, якщо колеги використовуватимуть хоч один із запропонованих сервісів», – таку думку висловив Василь Денисюк, який п’ять днів працював зі слухачами.

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати без тривог.

" data-title="СКАЖИ МЕНІ СЛОВО – І Я НАПИШУ ЗА ТЕБЕ">

СКАЖИ МЕНІ СЛОВО – І Я НАПИШУ ЗА ТЕБЕ

learningApps

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати без тривог.