«Де знаходяться навчальні корпуси, бібліотека, читальні і спортивний зали, їдальня?» – найпоширеніше запитання студентів 1 курсу. Щоб не загубитися в лабіринтах студентського містечка, яке стане рідним для першокурсників на найближчих 4–6 років, функції університетських гідів покладено на кураторів академічних груп. Так, студенти 13 групи факультету української філології (куратор – Зоя Комарова), які розпочали навчання за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Українська мова і література) Психологія», нещодавно оглянули навчальні корпуси університету, дізналися, де розміщені бібліотека, їдальня, бухгалтерія, відвідали університетський музей тощо.

Захоплюючись архітектурою центрального корпусу, насолоджуючись затишком аудиторій, прекрасною матеріально-технічною базою університету, студенти навіть не задумувалися над тим, що найбільший здобуток університету – це вони самі. Тож знайомтеся з членами 13 групи (на фото – зліва направо): Юлія Щербина, Анастасія Петренко, Анастасія Потужна, Олена Войтенко (староста групи), Марина Зарудняк, Анастасія Будорагіна, Аліна Глуховська, Аліна Черах, Дарʼя Черах.

У групі навчаються і хлопці, які захищали й захищають східні кордони нашої держави. Це Володимир Брижик, Іван Коротошин, Микола Кузнєцов. Обираючи факультет української філології, вони, як ніхто інший, зробили свідомий вибір, бо розуміють, що українське слово є символом національної єдності, міцності і свободи, тому його треба вивчати самому і популяризувати серед інших.

Бажаємо нашим першокурсникам успіхів і досягнень у навчанні, приємних вражень та емоцій, незабутніх студентських буднів. Хай легким буде шлях у досягненні життєвої мети!

" data-title="Славне поповнення факультетської сімʼї та університетської родини">

Славне поповнення факультетської сімʼї та університетської родини

Цьогорічними першокурсниками факультету української філології поповнилася багата факультетська сім’я та університетська родина. Хоча навчання вони розпочали ще 15 вересня, лише тепер, наприкінці вересня – на початку жовтня, мають можливість ознайомитися з інфраструктурою університету.