Екскурсія за донат

Розкіш теплої осені та краса парку додали неймовірної атмосфери, усі присутні заслуховувалися цікавими фактами, пізнавальною інформацією від Ірини Дзюбенко.

Своїми враженням поділився Ігор Косівець, здобувач вищої освіти, 12 групи (ОПП «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська)): «Екскурсія була дуже цікавою та пізнавальною,  Софіївка одне з найвизначніших місць усієї Умані та України. На екскурсії студенти ФФЖ дізналися багато цікавого: історію дівчини неземної краси Софії, яку кохало чимало чоловіків, зокрема й нащадок одного з найбагатших родів Речі Посполитої Станіслав Щенсний Потоцький. Згодом вони побралися. Щоб підкреслити безмежне кохання до своєї дружини, Станіслав зважується на дороговартісний учинок побудувати величезний сад та назвати його на честь своєї половинки. Людвіг Метцель, головний архітектор проєкту, в основну ідею парку заклав  міфологію Еллади, щоб підкреслити нібито грецьке походження Софії. Кріпаки, які будували цей парк, отримували щодобову зарплату велика рідкість на ті часи. Щоб проявити свою повагу до господаря, вони неодноразово робили йому сюрпризи.

Кожен експонат має свою історію: грот Сцілли, страху й сумніву, фонтан «Змія», Тарпейська скеля та інші.

Софіївка

Під час Другої світової саме краса «Софіївки» врятувала Умань від бомбардування нацистів. Через десятиліття парку знову випала змога зберегти життя українців, які захищають нашу країну, але тепер уже від іншої навали  російської. Красно дякуємо Ірині Анатоліївні за неймовірну екскурсію та можливість долучитися до важливої справи збору для бойових медиків! Слава Україні! Слава Збройним Силам України! Разом до перемоги!».

Ірина Дзюбенко

На знак подяки заступник декана з виховної роботи Наталя Осіпенко презентувала Ірині Дзюбенко рукотворного патріотичного Янгола.

Безмежно дякуємо всім за донати для бойових медиків! Нам удалося зібрати 1400 грн. Від нашої єдності, фінансової та моральної підтримки наших захисників, волонтерської діяльності залежить наближення Перемоги.

Ми віримо в нашу Перемогу!

Усе буде Україна!

" data-title="Софіївка: культурне збагачення та допомога ЗСУ">

Софіївка: культурне збагачення та допомога ЗСУ

У жовтні студентська молодь факультету філології та журналістики разом із заступником декана з виховної роботи Наталією Осіпенко долучилися до благодійної акції «Екскурсія за донат», яку організувала і провела доцент кафедри виховних технологій та педагогічної творчості Ірина Дзюбенко.

Екскурсія за донат

Софіївка

Ірина Дзюбенко

Ми віримо в нашу Перемогу!

Усе буде Україна!