ФУФ УДПУНаукою доведено, що люди, які співають іноземною мовою, показують кращий результат у її вивченні. Пісня допомагає формуванню комунікативної та лінгвокраїнознавчої компетенції, викликає позитивні емоції та сприяє запам’ятовуванню нової інформації, а також активізує пізнавальні здібності студентів, дає стимул для практичного володіння іноземною мовою. Варто відзначити ще одну вагому перевагу, яка приходить разом з заучуванням пісень іноземною мовою – це стилістична чистота мови та краса мовних зворотів, які характерні для ліричних творів. Вивчаючи мову через пісні, ми підсвідомо приймаємо стиль викладу думки, звикаємо до нього і відтворюємо.

tangerinesЗ метою створення сприятливого психологічного клімату, активізації мовної діяльності, підвищення емоційного тонусу, підтримання інтересу до вивчення польської мови у Польському культурно-освітньому центрі відбувся культурно-розважальний захід «Караоке по-польськи». У караоке взяли участь студенти факультету української філології спеціалізації «польська мова» та студенти Колегіуму міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студій. Організатором заходу виступила викладач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури, завідувач Польського культурно-освітнього центру УДПУ Катерина Кузан.

ФУФ УДПУПерший тур конкурсу розпочався загальним виконанням пісні «Hej, Sokoły! (Гей, соколи!)», за результатами якого до наступного туру пройшли 4 особи: Катерина Бершацька, Наталія Груша, Маргарита Ніколенко, Катерина Галкіна. У другому турі дівчата виконували сучасні польські пісні «на вибір», демонструючи свої вокальні й артистичні здібності. Шляхом голосування оплесками було визначено двох фіналісток – Наталію Грушу та Катерину Бершацьку. Третю фіналістку визначило жеребкування, і нею стала Оксана Руда. У фіналі студентки виконали: «Kamień z napisem LOVE», «Będzie zabawa», «Ona tańczy dla mnie». Переможницею конкурсу караоке обрано Катерину Бершацьку. Піснею на біс у її виконанні стала польська версія композиції «Lambada».

ФУФ УДПУУпродовж свята панувала весела, піднесена та невимушена атмосфера. Окрім позитивних емоцій і гарного настрою, студенти мали нагоду удосконалити свої знання з польської мови та проявити творчі здібності.

" data-title="«Śpiewać każdy może, jeden lepiej, inny gorzej…» або караоке по-польськи">

«Śpiewać każdy może, jeden lepiej, inny gorzej…» або караоке по-польськи

22.12.2015