Основним ініціатором і модератором цього дійства була письменниця з Черкас Оксана Галаєва.

З черкащанами приїхали також поети з Житомира, що додало спільному засіданню ще більше «драйву».

Кожен із присутніх мав нагоду сказати своє поетичне чи прозове слово, поділитися літературними новинами свого краю.

Зокрема, члени Національної спілки письменників Катерина Вербівська й Іван Дубінін були такі артистичні й дотепні, що влаштували ціле поетичне міні-шоу.

Той-таки Іван Дубінін, а ще – житомирянин Вадим Жалюк подарували Уманському педуніверситету свої збірки.

Приємно, що на такому яскравому тлі не пройшли непоміченими й виступи «уманців», у тім числі керівника літоб’єднання Марини Павленко та новоспеченого лауреата регіональної премії імені Федора Мицика Софії Терлецької.

Артур Драган і Яна Баліцька так і не зважились прочитати щось своє, але натомість отримали багато позитивних вражень і натхнення.

Черкаські представники цілком слушно назвали цей захід «Літературним мостом».

Хочеться, щоб таких «мостів» було більше і проводилися вони частіше.

" data-title="СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ДВОХ ЛІТЕРАТУРНИХ ОБ’ЄДНАНЬ">

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ДВОХ ЛІТЕРАТУРНИХ ОБ’ЄДНАНЬ

У рамках проекту «Поетична осінь» на базі факультету української філології Уманського педуніверситету відбулася зустріч двох літературних об’єднань: Черкаського, яке діє при Національній спілці письменників України, й університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана з УДПУ.

Черкаські представники цілком слушно назвали цей захід «Літературним мостом».

Хочеться, щоб таких «мостів» було більше і проводилися вони частіше.

30.10.2017