Живу дискусію серед присутніх викликали питання призначення академічних та соціальних стипендій, гарантоване та першочергове право поселення до гуртожитків, права та обов’язки студентів, які проживають у гуртожитках. Разом із головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Уманського місцевого центру з надання БВПД Григоренко Катериною студенти обговорили проблематику працевлаштування молодих спеціалістів, правомірність поєднання трудової діяльності та навчання на денній формі, пільги, передбачені законодавством для осіб, які поєднують роботу з навчанням.

Наостанок присутнім було наголошено на можливості отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги. Для того, щоб ми могли зконтактувати з відділом правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги, було розповсюджено буклети “Безоплатна правова допомога в Україні” та візитки Уманського МЦ.

" data-title="Студентам про надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги">

Студентам про надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги

4 травня 2018 року в Уманському державному педагогічному університеті  студентам третього курсу факультету української філології провели  лекцію ”Соціально-правовий захист студентів”.  Нам подали інформацію на актуальні для студентів теми: права та обов’язки студента вищого навчального закладу, пільги та державні гарантії, які надаються здобувачам вищої освіти.