Лінгвістичні розвідки молодих науковців забезпечують необхідне поєднання масових форм роботи (бесіди, диспути, тематичні вечори, обговорення доповідей тощо).

Студенти, які працюють у проблемних групах та наукових гуртках, здійснюють публікації у збірниках наукових праць, беруть участь у конференціях, семінарах, конкурсах тощо.

" data-title="Студентська наукова діяльність – пріоритетний напрям роботи">

Студентська наукова діяльність – пріоритетний напрям роботи

Наукова діяльність студентів є одним з основних напрямів діяльності викладачів кафедри української мови та методики її навчання.

20.06.2014