Члени студентської ради факультету

У роботі засідання студради взяли участь Наталія ОСІПЕНКО, заступник декана з виховної роботи, Зоя КОМАРОВА, керівник групи зі змісту та якості освіти, Олександр ЧЕРЕВЧЕНКО, голова комісії вченої ради факультету.

У своєму зверненні до студентства Олександр ЧЕРЕВЧЕНКО наголосив на важливості участі органів студентського самоврядування у виконанні адміністративних функцій, акцентував увагу на зацікавленості здобувачів освіти у високій якості отримання освітніх послуг, у зростанні рейтингу й авторитету університету та факультету. Доповідач зазначив, що нормативними документами університету передбачено представництво здобувачів освіти в управлінських та адміністративних структурах на всіх рівнях, їхню діяльність у студентських організаціях і товариствах, участь у моніторингових процесах, в удосконаленні якості освітніх програм тощо. Олександр Миколайович проаналізував діяльність чинної студради факультету, порадив оптимізувати її структуру для підвищення ефективності роботи, активніше брати участь у проєктах і програмах з обміну досвідом організації діяльності органів студентського самоврядування в закладах освіти України і зарубіжжя.

Виступ Олександра Черевченка

Керівник групи зі змісту та якості освіти Зоя КОМАРОВА ознайомила членів студради з результатами їхнього опитування «Активність органів студентського самоврядування в управлінні університетом і факультетом», яке проводилося сектором моніторингу якості освіти і студентським активом із метою вивчення й оцінки рівня ефективності роботи органів студентського самоврядування факультету філології та журналістики в управлінні закладом освіти та отримання пропозицій для підвищення участі студентства в управлінських процесах і покращення співпраці з адміністрацією університету і факультету.

Із повним звітом про результати опитування можна ознайомитися за покликанням.

Виступ Зої Комарової

За результатами обговорення питань порядку денного засідання студрада ухвалила: активізувати діяльність студради факультету шляхом оптимізації її структури; забезпечити систематичну комунікацію між представниками студради та адміністрацією факультету для налагодження тісної співпраці; ініціювати проведення тренінгів для навчання членів студради.

Управлінській активності органів студентського самоврядування сприяє атмосфера довіри, партнерської співпраці і підтримки, яку створено в освітньому середовищі університету, доказом чого є розширене засідання студради факультету філології та журналістики, покликане привернути увагу студентства до актуальних питань їхньої освітньої діяльності.

Юлія Скакальська

Наталія Осіпенко

Зоя Комарова

" data-title="Студентська рада факультету обговорює важливі питання">

Студентська рада факультету обговорює важливі питання

14 грудня 2023 р. відбулося розширене засідання студентської ради факультету філології та журналістики, на якому обговорено питання активності органів студентського самоврядування в управлінні факультетом та університетом, проаналізовано результати анкетування членів студентської ради. Голова студради Юлія СКАКАЛЬСЬКА зазначила, що чергове засідання ради проводиться за підсумками обговорення згаданого питання членами вченої ради факультету, які рекомендували поінформувати здобувачів освіти про можливості органів студентського самоврядування в управлінні якістю вищої освіти та освітнього процесу.

Члени студентської ради факультету

Виступ Олександра Черевченка

Із повним звітом про результати опитування можна ознайомитися за покликанням.

Виступ Зої Комарової

Юлія Скакальська