З вітальним словом до присутніх звернулася заступник декана з виховної роботи Наталія Осіпенко, яка наголосила, що сьогодні, як ніколи, ми маємо гуртуватися задля перемоги, незалежності, зберігати і примножувати славні традиції факультету та університету. Побажала сучасним студентам розкриватися, бути активними та успішними.

Важливою частиною виступу Наталії Сергіївни стало ознайомлення студентів із довідником першокурсника «Знайомство з університетом та факультетом» – корисним інструментом для новачків.

Анна Ільницька презентувала діяльність студентської ради, поділилася досвідом роботи студкуратора. З особливим захопленням присутні переглядали світлини та відеоспогади студентського життя. Гумористичної нотки додав відеопрезент.

Далі відбулося представлення студентських кураторів, наставників першого курсу, ними стали другокурсники – Ульяна Бакута, Данило Яструба та Ярослава Калита, їхня місія – допомога в адаптації до життя на факультеті.

Юлія Прижбило поділилася своїм досвідом участі в літній школі полоністики від Університету імені Адама Міцкевича в Познані. Вона закликала студентів не втрачати можливості стажуватися за кордоном, а також навчатися за подвійним дипломом: “Не стійте на місці, адже це –  найгірше, що ми можемо зробити для себе!”

Наприкінці форуму першокурсники отримали пам’ятні брошурки, а також заповнили анкети, які дають можливість потрапити до лав студентського самоврядування.

Форум став чудовим стартом для нового навчального року, надихнувши студентів на активну участь у житті факультету. Разом до нових звершень!

Наталія ОСІПЕНКО

Анна ІЛЬНИЦЬКА

" data-title="Студентський форум на факультеті: старт нового навчального року">

Студентський форум на факультеті: старт нового навчального року

5 вересня на факультеті філології та журналістики відбувся студентський форум, який став символічним початком нового навчального року для студентів, особливо першокурсників.

Наталія ОСІПЕНКО

Анна ІЛЬНИЦЬКА