Валентина Іванівна Авраменко

Валентина Іванівна дала загальну характеристику журналістських жанрів, виокремила сучасні тенденції їхнього розвитку у вітчизняній та зарубіжній журналістиці, проаналізувала типологічні ознаки інформаційних, аналітичних, художньо-публіцистичних текстів у ЗМІ, звернула увагу слухачів на появу нових жанрових різновидів у телевізійній та інтернет-журналістиці.

Журналісти ФФЖ

Лариса ЗАДОЯНА,

канд. філол. наук,

доцент кафедри прикладної лінгвістики,

зарубіжної літератури та журналістики

" data-title="Студія журналістики: простір для твоєї реалізації">

Студія журналістики: простір для твоєї реалізації

Студія журналістики факультету філології та журналістики продовжує свою роботу. 2 листопада Валентина Іванівна Авраменко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики провела друге заняття та розповіла про журналістські жанри.

Валентина Іванівна Авраменко

Журналісти ФФЖ