До Всесвітнього дня книги ведучий українського радіо “Рось”, письменник Олексій Юрін запросив до телефонної розмови доцентку кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Марину Степанівну Павленко.
      Як студентська молодь сприймає сучасну українську літературу? Які форми і жанри подобаються більше? Чи можна навчитися писати, чи вдається це робити на засіданнях університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана?
      Про це – в розмові, яку можна прослухати за посиланням:

" data-title="Сучасна література і студентська молодь">

Сучасна література і студентська молодь

Про це – в розмові, яку можна прослухати за посиланням: