У програмі семінару було розглянуто питання: народне рукомесництво як засіб патріотичного виховання молоді; українська народна вишивка в етнокультурному вимірі; декоративно-прикладне мистецтво як важливий складник трудотерапії; лялькотерапія у процесі роботи з особливими дітьми.    Під час практичної частини семінару доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Наталія Осіпенко для студентів медичного коледжу провела майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки.

Після цього всі переконалися, що процес «мотання» ляльки є дієвим психотерапевтичним засобом, який допомагає заспокоїти нервову систему, зарядитися позитивною енергією та привести всі свої думки до ладу. А ще лялька, зроблена власноруч, сповнена позитивної енергії, любові і тепла.

" data-title="Традиції об’єднують, дають силу та натхнення!">

Традиції об’єднують, дають силу та натхнення!

Нещодавно в межах роботи кафедри української літератури, українознавства  та методик їх навчання спільно з Уманським медичним коледжем відбувся Регіональний науково-практичний семінар «Народне рукомесництво Східного Поділля як дійовий засіб духовного і фізичного оздоровлення нації за умов сьогодення».