Учні цього ліцею разом з учнями ДНЗ «Уманський професійний ліцей», розв’язуючи тренувальні тести із синтаксису української мови, згадували структуру простого і складного речення, типи речень, особливості пунктуації в них.

Кожен тренінг дає учневі, майбутньому випускникові, можливість перевірити свої знання і вміння з української мови, побачити, що треба повторити чи вивчити. Завдання нелегкі, тож бажаємо успіхів учням у подальшому навчанні!

" data-title="Тренінги з української мови для учнів уманських професійних ліцеїв">

Тренінги з української мови для учнів уманських професійних ліцеїв

Триває співпраця нашого факультету з професійними ліцеями м. Умань у напрямі підготовки їх учнів до складання ЗНО (ДПА) з української мови.

У п’ятницю, 1 березня, доценти кафедри української мови та методики її навчання В. О. Шиманська та О. В. Дуденко провели чергові тренінги з української мови на базі ДНЗ «Уманський професійний аграрний ліцей».