Ми, схвильовані та розгублені студенти 13 групи (спеціалізація українська філологія, зарубіжна література та польська мова), уперше ступили на поріг Альма-матері 31 серпня.

А вже 2 вересня провели три чудові години в обіймах  неповторного Уманського Дендрологічного парку “Софіївка”.

Взагалі-то, офіційно це був вільний диспут на тему «Чому я обрала (обрала) філфак?». Інакшими словами, як пожартувала наша кураторка, кожен з нас мав підготувати міні-розповідь «Як я дійшов до такого життя?».

Ми «відвоювали» в інших відвідувачів парку для себе цілу китайську альтанку, яку успішно зайняли й використали «по повній».

Усіх секретів, якими щиро ділились між собою, відкривати, звичайно, не будемо. Скажемо тільки, що прогулянка (тобто вільний диспут) минула чудово, в колі неймовірно щирих одногрупників та незрівнянного куратора: Павленко Марини Степанівни.

Зустріч була спрямована на знайомство з колективом, тому цей день не лише зблизив нас у єдину студентську родину, але й дав змогу зрозуміти власні думки та бажання, напрями та цілі.

Отримавши величезну кількість позитивних емоцій, натомлені, проте щасливі, ми поверталися додому.

Від імені студентів 13 групи

Женя Адаменко

Софія Терлецька

" data-title="Три щасливі години в обіймах «Софіївки», або Вільний диспут на тему: «Чому філфак?»">