7 листопада на факультеті української філології відбувся захід «Туркменська література в контексті сучасних міжкультурних зв’язків», присвячений тижню Туркменістану в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Захід підготувала кафедра слов’янських мов та зарубіжної літератури за  участю студентів другої 1-с групи спеціалізації «Російська мова» та туркменських студентів ІІ курсу 5 групи факультету іноземної філології.

ФУФ УДПУЗі сцени прозвучала розповідь про розвиток туркменської мови і літератури, а також про творчість видатних поетів Туркменістану.

Студенти-українці відкрили для себе творчість Кеміне, Махтумкулі, Тоушан Есенової, Амана Кекілова.

Поезія звучала не тільки в перекладах українською та російською, але й мовою оригіналу.

Вірші Махтумкулі виконувались і у формі співу.

Година поезії стала не тільки знайомством з літературою Туркменістану, а й можливістю доторкнутися до культури, звичаїв, ментальності туркменського народу, його самобутності та неповторності.

" data-title="«Туркменська література в контексті сучасних міжкультурних зв’язків»">

«Туркменська література в контексті сучасних міжкультурних зв’язків»

Вірші Махтумкулі виконувались і у формі співу.

08.11.2016