Письменник розповів цікаві історії про написання своїх романів і таємниці власного життя.

Також В. Шкляр презентував новий роман «Характерник». У ньому автор розповів про неймовірну подію, що сталася в другій половині 17 століття на Запорізькій Січі, яку не оминув увагою жоден історик.

Захопливою була розповідь про екранізацію культового роману «Чорний Ворон», демонстрація якого розпочнеться з 5 грудня 2019 року в усіх кінотеатрах України.

Гості мали змогу поставити запитання письменникові, на які він із задоволенням відповів .

Наприкінці зустрічі відбулася автограф-сесія, де студенти й викладачі мали змогу особисто поспілкуватися з улюбленим письменником.

Студенти 24 групи факультету української філології з цікавістю прийшли послухати про успіх романів-бестселерів Василя Шкляра. Неймовірні враження від зустрічі охоплювали їх протягом довгого часу, тому що не кожного дня вони матимуть змогу відчути теплоту розповідей Василя Шкляра.

Студенти 24 групи

" data-title="Творча зустріч із Василем Шклярем">

Творча зустріч із Василем Шклярем

22 жовтня в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч з одним із найвідоміших письменників сучасної України Василем Шклярем.

Студенти-філологи не могли залишити поза увагою цей захід.

Студенти 24 групи

04.11.2019