Фестиваль «Ліга педагогів» уперше відбувся у 2017 році на базі Уманського державного педагогічного університету, заявив про себе як про чудову платформу для обміну та презентації досвіду, добру можливість для практиків ознайомитись і відтренувати нові методики, форми, технології освітньо-виховної роботи.

Під час навчально-практичного семінару «Форми, методики та прийоми освітньо-виховної роботи, актуальні в умовах рекреації» Наталія Сергіївна поділилася педагогічним досвідом українознавчої роботи. Зацікавив студентів, виховників, педагогів, керівників дитячих оздоровчих закладів майстер-клас з української вишивки. Учасники дізналися, як практично можна впроваджувати знання народного вишивкарства під час своєї педагогічної діяльності. Зокрема, юні педагоги вчилися проектувати та вишивати емблеми своїх таборів. Така робота сприяла обміну досвідом, генерувала нові ідеї, проекти, спрямовані на популяризацію і вивчення української культури.

" data-title="Українознавство в системі національно-патріотичного виховання сучасної молоді">

Українознавство в системі національно-патріотичного виховання сучасної молоді

З робочим візитом у складі делегації від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Мамчур Наталія  Сергіївна брала участь у II-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Ліга педагогів», що проходив в Українському дитячому центрі «Молода гвардія», який розташований на чорноморському узбережжі Одеси.

05.07.2018