В. Денисюк та О. Зелінська

Під час зустрічі пані Катажина Якубовська-Кравчик ознайомила з організацією освітнього процесу на спеціальності «Україністика», навчальними дисциплінами, які вивчають бакалаври та магістри, акцентувала на посиленні вимог до вступників на факультет, а також розповіла про вимоги до наукової роботи викладачів і студентів.

В. Денисюк та О. Зелінська

Пані Катажина презентувала та подарувала восьмий випуск фахового періодичного видання з мовознавства, літературознавства і культурознавства Варшавського університету Studia Ucrainica Varsoviensia і запросила до публікації (сайт видання https://studiauavar.pl/resources/html/cms/MAINPAGE).

" data-title="УКРАЇНІСТИКА У ВАРШАВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ: ОСВІТА І НАУКА">

УКРАЇНІСТИКА У ВАРШАВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ: ОСВІТА І НАУКА

Під час стажування у Варшавському університеті викладачі кафедри української мови та методики її навчання В. Денисюк та О. Зелінська зустрілися з керівником кафедри україністики факультету прикладної лінгвістики Варшавського університету Катажиною Якубовською-Кравчик.