(до 401-ої річниці Дня міста)

21 вересня 2017 року у рамках відзначення Дня міста кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Осіпчук Галина Валентинівна провела інформаційну годину для студентів ІІІ курсу факультету української факультету на тему «Творча доля Северина Ґощинського».

Фото 1. Інформаційну годину проводить кандидат філологічних наук,

доцент Осіпчук Г. В.

Викладач ознайомила слухачів із життєвим та творчим шляхом польського поета-романтика, представник української школи в польській літературі, котрий входив до відомої трійці «ЗА-ГО-ГРА».

Відзначено, що Северин Ґощинський народився та проживав в Україні, здобував освіту в місті Умані. Саме тут, серед мальовничої природи «Софіївки», відбулося становлення поета. Понад усе цінував землю, на якій народився, і завжди повертався в рідний край, куди б доля його не закинула.

Фото 2. Слухачі – студенти ІІІ курсу факультету української філології

Набагато раніше за Тараса Шевченка Северин Ґощинський торкнувся болючої теми гайдамаччини 1768 року, створивши свій найкращий твір – поему «Канівський замок».

Фото 3. Студенти занотовують інформацію про цікаві факти з життя Северина Ґощинського

Студенти відкрили для себе ще одну нову сторінку літератури в історії м. Умані, яке святкує в цьому році 401-річницю.

" data-title="Умань у творчості світового письменства">

Умань у творчості світового письменства

(до 401-ої річниці Дня міста)

Фото 1. Інформаційну годину проводить кандидат філологічних наук,