Добре слово про всіх учителів і про потребу єднатися з творчими людьми розповіла головна ініціаторка створення Центру професор Наталя Петрівна Сивачук.
      Душевними спогадами про свого вчителя Степана Онисимовича поділились його колишні учениці, а тепер – кандидат педагогічних наук Неля Павлівна Кравчук і бібліотекар філії №5 міста Умані Лідія Володимирівна Килінська.
      З великою повагою розповіла про свого колегу вчителька Бабанської ЗОШ Галина Петрівна Жук.
      Мабуть, ніколи аудиторія 407 не чула водночас так багато й прекрасної високої музики. Представники факультету мистецтв завдяки своєму деканові Інні Григорівні Терешко подарували чудові мистецькі номери: скрипачка Світлана Бурлака – «Ноктюрн» Юрія Весняка (концертмейстер – Біленький Іван Станіславович).
      Дует «Ренесанс» у складі Людмили Семко й Олександра Храновського (художній керівник – Радзівіл Тетяна Анатоліївна) виконав дві прекрасні музичні п’єси.
      Гурт “Софія” зачарував “Піснею ночі” Василя Семенчука на слова Степана Павленка.
      Студенти факультету української філології Каріна Молдован, Артем Гончарук, Діана Кодриш, Назар Сєтраков декламували поезії Степана Павленка.
      Після того естафету декламування підхопили учні Уманської міської гімназії (керівник – учитель української мови й літератури Тетяна Миколаївна Бутулінська).
      Бібліотека підготувала розлогу виставку публікацій Степана Павленка.
      Свято запам’яталося не тільки емоційно-естетичним впливом і пізнавальним значенням, а стало ще й таким собі уроком – людяності, совісті, доброти.
      " data-title="Урок людяності й доброти (До 70-річчя Степана Павленка)">

Урок людяності й доброти (До 70-річчя Степана Павленка)

До ювілею вчителя й письменника Степана Павленка викладачі кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання за підтримки деканату й у рамках діяльності  Науково-методичного центру художньо-педагогічної творчості імені Степана Павленка провели масштабне дійство, яке поєднувало й серйозні науково-методичні виступи, й літературно-музичну композицію.
      Бібліотека підготувала розлогу виставку публікацій Степана Павленка.