Успішна кар’єра – невід’ємна частина світлого майбутнього!

Вдало обрати професію – найважливіший етап у житті кожної людини. Час вибору постав і у вашому житті, шановні абітурієнти.

Факультет української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує на навчання за спеціальністю 014.01 Середня освіта. Українська мова і література зі спеціалізацією психологія.

Наявність висококваліфікованих викладачів, сучасної навчально-матеріальної та технічної бази забезпечить отримання ґрунтовних знань, умінь та навичок для престижної роботи. Обравши цю спеціальність, кожен з вас зможе оволодіти українською мовою на всіх її рівнях, висловлювати свої думки точно, логічно, послідовно, відповідно до норм сучасної української літературної мови.

Як відомо, гарна мова – це престижно, модно, перспективно! Закінчивши наш факультет, ви зможете обійняти посади філолога-дослідника, викладача фахових дисциплін, учителя загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, а також психолога.

Зробити правильний вибір – це обрати наш факультет!