Далі діалог з батьками і першокурсниками продовжила заступник декана з виховної роботи Наталія Осіпенко, вона розповіла про умови поселення у гуртожитку, особливості позааудиторної роботи, волонтерську діяльність, показала сховище.
      Батьки і студенти задавати питання, отримувати уточнення від адміністрації факультету, мали можливість поспілкуватися з представниками приймальної комісії.

Дякуємо батькам та першокурсникам за активну підтримку, небайдужість та бажання бути частинкою освітнього процесу, відданість та віру в майбутнє наших студентів та України!

Наталія Осіпенко

" data-title="Відбулися збори батьків і першокурсників">

Відбулися збори батьків і першокурсників

16 серпня за участі адміністрації факультету, завідувачів кафедр, викладачів, кураторів першого курсу в очно-дистанційному форматі на факультеті відбулося зібрання першокурсників та їх батьків.
      З вітальним словом до учасників звернулася в. о. декана факультету Ірина Гонца, акцентувала увагу на важливих моментах навчальної роботи, графіку освітнього процесу, представила кураторів академічних груп тощо.

Наталія Осіпенко

17.08.2024