18 листопада 2016 року старший викладач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Ревук Юрій Олексійович провів відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Історія зарубіжної літератури» на тему: «Творчість Оноре де Бальзака. Роман “Шагренева шкіра”».

Старший викладач Ревук Ю. О. оголосив тему та мету заняття. Студенти ІV курсу 8 групи, які здобувають освіту бакалавра на базі ОКР «молодший спеціаліст», активно взялися аналізували основні віхи життєдіяльності О. де Бальзака, вказували на особливості творчого методу видатного французького письменника доби Критичного Реалізму.

Аналіз роману «Шагренева шкіра» здійснювався за схемою, яку запропонував студентам викладач. Визначено ознаки романтичної та реалістичної літератури, що поєдналися у творі. Відзначено, що аналізований роман є складовою частиною «Людської комедії» О. де Бальзака.

Упродовж заняття студенти вдосконалювали навички роботи з художнім текстом, його коментуванням, виокремлювали головне у романі, продовжували формувати вміння аргументувати свої твердження.

Старший викладач Ревук Ю. О. допомагає зрозуміти студентам ідейно-художній зміст роману «Шагренева шкіра». Активно використовує технічні засоби навчання.

Заняття відвідали: заступник декана факультету української філології Денисюк І. А., завідувач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури, кандидат філологічних наук, доцент Ріднева Л. Ю. та колеги.

" data-title="Відкрите заняття з історії зарубіжної літератури">

Відкрите заняття з історії зарубіжної літератури

19.11.2016