Скільки української мовної території,

стільки й української державності

Іван Заєць

21 лютого у всьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – не тільки засіб спілкування, а й символ нашої національної ідентичності. Українська мова є наймилозвучнішою та найбагатшою мовою у світі, яка має глибокі історичні корені та безцінну культурну спадщину. Вона не просто мова нашого народу, а є одним із найважливіших складників національної самосвідомості.

До Міжнародного дня рідної мови викладачка кафедри української мови та методики її навчання Інна Лукіянчук разом зі здобувачами вищої освіти ІІІ курсу створила відеоролик «Яке прекрасне рідне слово! Воно – не світ, а всі світи!».

Бережімо та плекаймо рідну мову – серце кожної нації!

" data-title="Вітання філологічній родині з Міжнародним днем рідної мови">

Вітання філологічній родині з Міжнародним днем рідної мови

Скільки української мовної території,

стільки й української державності

Іван Заєць

Бережімо та плекаймо рідну мову – серце кожної нації!

24.02.2023