Йовенко Лариса Іванівна

Цієї квітучої, але тривожної весни 14 травня 2024 року святкує свій ювілейний день народження доктор педагогічних наук, професор кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Лариса Іванівна Йовенко.

Вельмишановна Ларисо Іванівно!

Колеги кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання щиро здоровлять Вас із першим повноліттям!

Ваш ювілей – це передусім не одне десятиліття відданості Уманському державному педагогічному університету, де Ви успішно і наполегливо долали сходинки професійного поступу від асистента до професора кафедри.

За ці роки Ви утвердили себе як цілеспрямований, високоерудований, з особливим почуттям відповідальності викладач, а також сумлінний науковець. Коло Ваших наукових інтересів зосереджено на дослідженнях регіонального фольклору, українознавчого змісту літератури, завдання яких віднайти нові шляхи формування національно свідомих громадян засобами українського слова.

Ларисо Іванівно, Ви – невтомна організаторка студентської науки, позааудиторних заходів, мудра і талановита наставниця для студентської молоді. Виховуєте повагу до українських національних цінностей, любов до рідної мови, літератури і культури.

Шановна Ларисо Іванівно! Зичимо Вам здоров’я на довгі літа, радості від залюблених у слово учнів, втілення всіх Ваших задумів.

Нехай не згасає творча іскра наукового пошуку, хай Вас минають негаразди та непорозуміння, а прагнення йти вперед слугує джерелом нових цілей та інтересів!

Хай Доля і надалі, ще багато-багато років, буде прихильною: обдаровує міцним здоров’ям, миром і благодаттю, теплом рідних, розумінням колег!

З повагою і шаною –

колеги кафедри української літератури, українознавства

та методики їх навчання

" data-title="Вітаємо Ларису Іванівну з ювілеєм!">

Вітаємо Ларису Іванівну з ювілеєм!

Йовенко Лариса Іванівна

Вельмишановна Ларисо Іванівно!