Завершилися зимові свята, які зігрівають добром і злагодою наші серця, вселяють надію на те, що майбутнє буде щасливим, завтрашній день буде радісним, а Україна — вільною і єдиною.
      У День Соборності згадуємо істину: незважаючи на те, де ми народилися чи живемо — на Поділлі чи Донбасі, Слобожанщині чи Галичині, — ми є українцями, нащадками Київської Русі й запорізьких козаків. Любов до рідної землі дає нам наснагу і сили рухатись у майбутнє.
      Соборність означає не лише об’єднання земель, а й духовну консолідацію жителів країни, згуртованість громад, що не залежить від їхньої національності. Соборність невід’ємна від державності, суверенітету й нації — фундаменту для побудови демократичної України.
      Головний урок Дня Злуки — це усвідомлення, що тільки в єдності сила. Тож Слава Україні та її Народові! Нехай День Соборності України назавжди буде джерелом надії на наше майбуття!

" data-title="Вітаємо з Днем Соборності України!">

Вітаємо з Днем Соборності України!

22.01.2019