Кожен, хто був студентом, згадує цей період з радісним трепетом. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі.
      День студента в наші дні – це веселе й безтурботне свято, але варто зауважити, що історія його виникнення аж ніяк не радісна, адже передували цьому трагічні події. В основі цього свята лежить боротьба за свої права та інтереси, потрясіння, розчарування й радість перемог. Українська спільнота закріпила у своєму законодавстві День студентів, що припадає на 17 листопада й офіційно в Україні святкується з 1999-го року.
      Вітаємо з Міжнародним днем студента! Зичимо міцного здоров’я, успіхів, благополуччя, злагоди й миру. Нехай збуваються всі юначі мрії та назавжди збережеться в серцях романтика студентських літ!

З повагою – професорсько-викладацький колектив факультету української філології.

" data-title="Вітаємо з Міжнародним днем Студента!">

Вітаємо з Міжнародним днем Студента!

Студентські роки найщасливіші в житті кожної людини!

17.11.2019