3 квітня 2017 року на знак вшанування памʼяті великого нашого земляка, визначного українського політика, історика, філософа, теоретика українського консерватизму В’ячеслава Липинського, 135 років від дня народження виповнюється цьогоріч, на факультеті української філології відбувся регіональний науково-методичний семінар «Ідейно-теоретична спадщина В’ячеслава Липинського: державництво та націєтворчість», організований кафедрою української літератури, українознавства та методик їх навчання (завідувач кафедри – канд.пед. наук, професор Сивачук Н.П.).

Учасниками семінару стали студенти і викладачі факультету української філології.

У ході роботи семінару було заслухано і обговорено доповідь канд. філол. наук, доцента кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Лопушан Т.В. «Вячеслав Липинський: рустикальні аспекти українського державотворення» та інших викладачів.

У виступах та ухвалі семінару прозвучала одностайна переконаність в необхідності поглибленого вивчення та популяризації наукового доробку Вячеслава Липинського, дослідження його життя і творчості в регіональному культурно-історичному контексті Уманщини, з якою повʼязаний досить тривалий і важливий період його життя.

" data-title="Вшанування роковин великого нашого земляка">

Вшанування роковин великого нашого земляка