Звісно, що не обійшлося без подарунків: організатори свята нагородили солодким гостинцем студентів, які виготовили найкреативнішу валентинку-привітання. Отож, занурившись у буденні справи, не забувайте приділяти увагу тим, хто додає яскравих барв у ваше життя, адже щастя – у дрібницях!

" data-title="Виховний захід до Дня Святого Валентина">

Виховний захід до Дня Святого Валентина

14 лютого святкова атмосфера згуртувала студентів факультету української філології. Студрада організувала та провела романтичний захід до Дня Святого Валентина.  Філологи через призму творчості класиків різних часів і країн розкрили красу й переживання любовних стосунків, декламували вірші на тему кохання, співали ліричні пісні.