Від імені випускників виступила Теляча Мирослава, яка подякувала всім викладачам, усім, хто причетний до створення умов для студентства, та побажала процвітання рідній альма-матер.

Відеопрезентація-сюрприз про студентське життя випускників зворушила та створила святковий і  ностальгічний настрій.

Від імені колективу викладачів та співробітників факультету звернувся кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Санівський Олександр Михайлович.  Магістрам він побажав віри у свої сили та гарного мирного життєвого шляху, подякував батькам, рідним,  друзям за підтримку й віру в кожного, побажав усім сімейного щастя. Напрочуд проникливим було його музичне вітання «Родина».

Дорогі випускники! Шановні наші магістри! Щиро вітаємо та бажаємо впевнених успішних кроків на життєвому шляху! Згадуйте з посмішкою роки навчання, адже окрім найкращої освітньої підготовки, у стінах університету ви здобули життєвий досвід і вміння самостійно приймати важливі рішення. Ми не прощаємось з вами, адже альма-матер завжди чекає на вас!

" data-title="Випуск магістрів факультету української філології – 2018">

Випуск магістрів факультету української філології – 2018

27 червня  2018 року на факультеті відбувся випуск магістрів денної та заочної форми навчання.

Урочистості розпочалися з вітального слова декана, доктора педагогічних наук, професора Коваль Валентини Олександрівни, яка звернулася з теплими та мудрими словами до випускників, надихнувши новоспечених магістрів на великі звершення та достойні справи.