Шановні здобувачі ОС «магістр» (152зм та 154м академічних груп)!

Відповідно до розпорядження в.о. декана факультету Валентини КОВАЛЬ (№ 64 «Про проведення опитування» від 07.05.2024 року) на факультеті філології та журналістики організовано анкетування, метою якого є вивчення Вашої думки про рівень організації та проведення практичної підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Виробнича практика є обов’язковим складником професійної підготовки сучасного конкурентоздатного фахівця на ринку праці, який володіє широким спектром умінь, навичок, професійного досвіду, здатний працювати у різних середовищах і виконувати професійну діяльність на високому рівні.

Практична підготовка здобувачів вищої освіти передбачає системність, послідовність її проведення на засадах компетентнісного, діяльнісного та студентоцентрованого підходів, розкриття і розвиток творчого й мотиваційного потенціалу особистості вчителя, формування навичок soft skills.

Ваші відповіді допоможуть нам покращити якість та підвищити ефективність практичної підготовки здобувачів вищої освіти нашого факультету. Чекаємо на Ваші зауваження та пропозиції.

Анкета буде доступною з корпоративних акаунтів із 20 до 31 травня 2024 року.

Група зі змісту та якості освіти

факультету філології та журналістики

" data-title="Виробнича практика як важлива складова професійної підготовки майбутніх фахівців">

Шановні здобувачі ОС «магістр» (152зм та 154м академічних груп)!

Анкета буде доступною з корпоративних акаунтів із 20 до 31 травня 2024 року.

Група зі змісту та якості освіти

факультету філології та журналістики