Змістовно та яскраво презентував факультет української філології  на виставці досягнень міста «Тобі, рідна Умань», яка була розгорнута у центральному сквері.

В експозиції виставки було представлено науково-методичну продукцію викладачів факультету.

Особливу увагу відвідувачів привернув фотобанер із зображення старого міста. Панорама Умані сфотографована Платоном Артемовичем Бажаном у 1901 році. Світлину люб’язно подарувала кафедрі української літературі, українознавства та методик їх навчання сестра поета Алла Платонівна Бажан. Уманчани пильно та з цікавістю розглядали на світлині старовинні споруди, проводили аналогії з архітектурою сучасного міста.

Традиційною окрасою виставки була колекція відтворених студентами-філологами старовинних рушників історичної Уманщини. Любителів вишивки зібрав майстер-клас під керівництвом  кандидата педагогічних наук, доцента кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання, Члена Національної спілки майстрів України Наталії Мамчур.

Відвідувачі виставки із захопленням слухали народні пісні у виконанні фольклорного колективу «Лелія» (керівник – викладач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Тетяна Хлівна).

" data-title="Виставка досягнень «Тобі, рідна Умань!»">

Виставка досягнень «Тобі, рідна Умань!»

07.10.2016