Програма школи була насиченою та цікавою. Крім інтенсивного вивчення польської мови, організатори школи організовували екскурсії, кіноперегляди, вечори талантів тощо.

В останній тиждень навчання був організований «Вечір культур», у якому кожна країна представила свою культуру, своє національне вбрання та кухню.

Студенти мали можливість вивчати польську мову та здобути досвід спілкування з її носіями, також практикувати свої вміння й навички з англійської мови, розширити кругозір та знайти нових друзів з усього світу.

Завершивши курс, учасники отримали сертифікати з зазначеним рівнем володіння мовою.

" data-title="Вивчення польської мови у Вроцлавському університеті">

Вивчення польської мови у Вроцлавському університеті

Щороку студенти УДПУ імені Павла Тичини, які вивчають польську мову, мають можливість узяти участь у літніх школах польської мови та культури для іноземців, які організовують ВНЗ Польщі за сприяння Польського культурно-освітнього центру.

Відтак, цьогорічними учасниками літньої школи, яку організував Вроцлавський університет стали студенти факультету української філології: Обримба Олена, Ягуфарова Аліна та Савенко Тетяна.

04.10.2017