Від Аліни Ягуфарової на фоні фотослайдів пролунала поетична презентація спеціальностей та спеціалізацій, які можна здобути, навчаючись на факультеті української філології. Як студенти вивчають мови, абітурієнти дізналися з відеоновини  ФілФаК-ТБ.ФУФ УДПУ

Про особливості студентського дозвілля розповіли представники культурно-масового сектору  студентського самоврядування – Анна Савченко  і Дарина Куян.

Софія Харенко поінформувала про міжнародні освітні програми і проекти. Про специфіку роботи педагога-організатора та можливе працевлаштування у провідних таборах України    розказала Катаріна Зачепа.ФУФ УДПУ

Абітурієнти з цікавістю переглянули відеоролик про особливості  військової підготовки, що є актуальним як для хлопців, так і для дівчат.

Особливі емоції у присутніх гостей викликало відеопривітання від випускників факультету, адже серед них відомий телеведучий – Володимир Остапчук.

Наталія Герасименко повідомила майбутнім абітурієнтам, що студенти мають змогу вступати до МІГуСу.

Під час зустрічі студенти-філологи переконували гостей у тому, що навчаючись на факультеті, вони знайдуть собі заняття не лише для розуму, а й для душі. Адже на факультеті функціонують літературна студія імені Миколи Бажана, наукове студентське фольклорне товариство імені Хрисанфа Ящуржинського, лінгвокраєзнавче студентське наукове товариство імені Агатангела Кримського, театр-студія «Вервечка», майстер-класи: «Театр слова», «Народна іграшка», «Український рушник». Перед гостями демонструвалися  роботи майстер-класу з української вишивки, учасники якого відтворюють знайдені студентами-філологами в етнографічних експедиціях старовинні рушники, жіночі та чоловічі сорочки.

Павло Гембарук декламував гуморески, розповів про реалізацією творчого потенціалу, прилучення до етичних цінностей, закладених у мистецтві слова – усе, що об’єднує учасників майстер-класу «Театр слова».ФУФ УДПУ

Під час зустрічі майбутні вступники переконалися, що в подальшому вони можуть стати членами славної родини – факультету української філології. Адже у стінах УДПУ їх чекають будні, сповнені праці і пошуків, свята, що іскряться веселощами незабутньої студентської юності, та перспектива стати справжніми фахівцями педагогічної освіти ХХІ століття.

" data-title="Як студенти-філологи презентували факультет у День відкритих дверей">

Як студенти-філологи презентували факультет у День відкритих дверей

День відкритих дверей на факультеті української філології – це справжнє свято, адже викладачі та студенти завжди раді знайомству з майбутніми абітурієнтами.  Студактив під керівництвом заступника декана з виховної роботи Наталією Мамчур влаштував яскраву презентацію факультету, під час якої учнівська молодь мала змогу побачити реальне студентське життя і уявити себе частиною великої університетської родини.

Ведучі – Марина Король та  Анна Огородник привітно вітали всіх зі святом  зустрічі.