Цьогорічне свято ювілейне. Всього за 20 років  існування конкурсу такої відзнаки удостоєно майже 250 уманчанок, зокрема 15 викладачок нашого університету, а серед них – 4 викладачки  факультету української філології:

Наталія Петрівна Сивачук – кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання (Жінка року міста Умані – 2002 у номінації «Берегиня народних традицій»);

Тетяна Миколаївна Тищенко – професор кафедри української мови та методики її навчання (Жінка року міста Умані – 2005 у номінації «Науковець»);

Наталія Сергіївна Осіпенко – заступник декана факультету української філології, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання (Жінка року міста Умані – 2012 у номінації «Берегиня народних традицій»);

Валентина Олександрівна Коваль – декан факультету української філології,  доктор педагогічних наук, професор кафедри української мови та методики її навчання, Заслужений працівник освіти України  (Жінка  року міста Умані – 2015 у номінації «Науковець»).

Звання «Жінка року міста Умані – 2019» удостоєно 35 жінок – науковців, медиків, волонтерок, матерів, ветеранів, керівників у різних галузях. Приємно, що серед цьогорічних лавреатів – Наталія Миколаївна Коляда, доктор педагогічних наук, професор, проректор з інноваційних досліджень та європейської інтеграції, та Ольга Валентинівна Побережник, старший викладач факультету іноземних мов.

Результати роботи факультету – це визнання його випускників. Серед цьогорічних лавреатів у номінації «Керівник закладу, установи, підприємства» –Людмила Чупряк, випускниця 2010 року, директорка Уманської міської централізованої системи бібліотек.

Вітаємо переможців номінацій конкурсу попередніх років і цьогорічних, а   Конкурсу бажаємо відкрити нові яскраві імена!

" data-title="Ювілейне свято «Жінка року міста Умані»">

Ювілейне свято «Жінка року міста Умані»

Щороку напередодні Міжнародного жіночого дня 8-Березня Виконавчий комітет Уманської міської ради вшановує жінок, які зробили  вагомий внесок у соціально-економічний розвиток та культурне життя міста.