Марина Степанівна Павленко
      Дійство було й урочисте, й дуже душевне водночас. Можна сказати, гостя була там серед своїх, бо там працюють випускники нашого факультету.

Марина Степанівна висловлює сердечну вдячність бібліотекарці Аллі Яковенко (теж випускниці нашого факультету, до речі!) й керівництву гімназії за гостинність, художнє метафоричне представлення і повний зал (на обох зустрічах!), а також усім присутнім: за увагу, привітність і цікаві зворушливі запитання.

Хочеться вірити, що слухачі під час цього заходу бодай трохи наблизилися до Літератури, зокрема – до Поезії.

" data-title="З нагоди Всесвітнього дня поезії">

З нагоди Всесвітнього дня поезії

З нагоди Всесвітнього дня поезії Уманська гімназія №11 Уманської міської ради Черкаської області запросила на зустріч зі школярами й учителями доцентку кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання, письменницю Марину Павленко.

Марина Степанівна Павленко