Оксана Циганок

Виконання курсової роботи – важлива і невід’ємна частина навчального плану теоретичної та практичної підготовки вчителіва-словесників. 23 травня 2023 року на кафедрі української літератури, українознавства та методик їх навчання у змішаному режимі відбувся захист курсових робіт перед комісією, до складу якої увійшли професори та доценти кафедри.

Протягом ІІ семестру 2022-2023 н.р. під керівництвом наукових керівників, викладачів кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання, студенти групи 31 групи, що навчаються за бакалаврською освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))».

Під час виконання курсової роботи студенти поглибили та розширили теоретичні знання з історії української літератури, опрацювавши значний обсяг друкованих та мережевих джерел, що стосувалися теми наукового дослідження. Водночас робота над індивідуальним літературознавчим дослідженням сприяла опануванню прийомів та навичок самостійної пізнавальної діяльності, виробленню вміння формулювати судження і висновки, логічно, послідовно і доказово їх викладати, про що засвідчили підготовлені студентами виступи та презентації. Важливим аспектом формування загальних та фахових компетенцій майбутніх фахівців стало засвоєння навичок публічного захисту підготовленого матеріалу, з чим усі студенти-учасники наукового дійства блискуче впоралися.

Анна Нагорна

Найбільш повними й змістовними були доповіді з використанням мультимедійних презентацій Яни Пастушенко, Анни Нагорної та Ніки Кухаренко.

Бажаємо всім студентам наполегливості та наснаги в подальшому оволодінні фаховими компетенціями вчителя-філолога!

" data-title="Захист курсових робіт з української літератури студентами ОПП «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))»">

Оксана Циганок

Анна Нагорна