Студенти презентували свої доповіді, використовуючи ТЗН. Було розглянуто актуальні проблеми викладання української мови в школах з вивченням польської, румунської, молдовської, російської мов: компетентнісний підхід, інтерактивні методи навчання, нетрадиційні форми проведення уроків, наочні та технічні засоби, науково-дослідницька робота старшокласників, значення науково-методичних конференцій, нові підходи до трансформації змісту шкільної мовної освіти, особливості програми для шкіл нового типу, оновлення сучасної шкільної мовної освіти тощо.

Студенти показали свої вміння і навички добирати, аналізувати, систематизувати, узагальнювати інформацію та робити висновки.

" data-title="Захист самостійних робіт з методики навчання української мови">

Захист самостійних робіт з методики навчання української мови

8 травня на факультеті української філології  серед студентів 4-го курсу відбувся захист самостійних робіт з методики навчання української мови як державної у загальноосвітніх навчальних закладах із навчанням мовами національних меншин.