16 липня в Україні набув чинності закон про забезпечення функціонування української мови як державної, повідомляють на сайті Верховної Ради.

Закон передбачає, що українська – єдина державна мова в Україні. Цей статус установлює обов’язковість використання української мови по всій країні в органах державної влади та місцевого самоврядування, а також у публічних сферах суспільного життя.

Українська мова виконує функції “мови міжетнічного спілкування, є гарантією захисту прав людини для кожного українського громадянина, незалежно від його етнічного походження, а також є фактором єдності та національної безпеки України”. Дія закону не поширюється на сферу приватного спілкування та релігійних обрядів.

Повний текст закону читайте тут:

Вітаємо викладачів і студентів факультету української філології з цією знаменною подією!

" data-title="Закон про мову в Україні набрав чинності">

Закон про мову в Україні набрав чинності

Повний текст закону читайте тут:

17.07.2019