24 вересня 2015 року в Східноподільському лінгвокраєзнавчому центрі відбулося засідання Лінгвокраєзнавчого студентського наукового товариства імені Агатангела Кримського (керівник – кандидат філологічних наук, доцент Березовська Ганна Григорівна).

Членами товариства є найбільш талановиті та здібні до науково-дослідної роботи студенти третього курсу факультету української філології.

Керівник розповіла про особливості роботи Лінгвокраєзнавчого студентського наукового товариства, окреслила організаційні аспекти подальшої роботи Товариства та можливості студентів реалізувати свої наукові здібності у наукових заходах як університету, так і інших вищих навчальних закладах: участь у круглих столах, науково-практичних конференціях, у конкурсах на найкращу наукову роботу. Обговорено і затверджено план роботи та пріоритетні напрями діяльності Товариства.

Наприкінці засідання було обрано голову Товариства, якою стала студентка 32 групи Павлій Каміла, та секретаря – студентку 26 групи  Мельник Анну.

" data-title="Засідання Лінгвокраєзнавчого студентського наукового товариства імені А. Кримського">

29.09.2015