Нещодавно після успішного складання літньої заліково-екзаменаційної сесії в Університеті ім. Яна Длугоша в Ченстохові повернулися в Умань студенти факультету української філології. В одному з найпрестижніших навчальних закладів Польщі вони здобувають журналістський фах. Цей семестр, крім вивчення складних навчальних дисциплін та покращення рівня володіння польською та англійською мовами, найбільше запам’ятався їм «живими» журналістськими заняттями. Зокрема, наші студенти відвідали католицьке радіо FIAT FM м. Ченстохови, де ведучі провели для них екскурсію, ознайомили із внутрішньою «кухнею», надали професійні поради, як правильно готуватися до інтерв’ю, толерантно реагувати на запитання слухачів, бути комунікабельним та ін. Тож уманці вийшли зі студії з глибоким переконанням, що журналіст – це професія, яка створює навколо тебе світ і не дозволяє зупинятися й на мить. А нинішнім абітурієнтам вони радять обирати саме ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ Уманського педагогічного вишу: «Це безпрограшний для твого майбутнього варіант».

" data-title="Завершили ще один польський рік на високій ноті">

Завершили ще один польський рік на високій ноті

24.07.2019