У ньому взяли участь учні 10 та 11 класів, учителі української мови і літератури Оксана Прокопенко, Роман Островський та доцент кафедри української мови та методики її навчання Уманського педвишу Василь Денисюк. Актуальним круглий стіл був ще й тому, що не за горами ЗНО. Відтак питання, що найбільше цікавили учнів, органічно переплелися із запропонованою проблемою. Це був справжній диспут, кожен мав змогу висловити свою думку. Запропонований історичний матеріал відкрив невеличкі таємниці багатьох мовних явищ, дозволив учням переконатися в самостійності української мови, у багатстві її засобів, навчив їх, незважаючи на ще відчутний спадок білінгвізму, знаходити питомі риси української мови, що наприкінці круглого столу засвідчили результати вирішення складних завдань ЗНО.

" data-title="Знаймо і поважаймо рідну мову">

Знаймо і поважаймо рідну мову

Нещодавно в Уманському навчально-виховному комплексі № 17 «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» відбувся круглий стіл, присвячений проблемним питанням української мови.