Зв`язок з адміністратором

Ваш email (обов'язково)

ОП «Середня освіта (Українська мова і література). Психологія»

У межах заходів, спрямованих на обговорення й подальше оновлення освітніх програм із метою забезпечення якості освіти, 17 листопада гарант освітньої програми «Середня освіта (Українська мова і література). Психологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти к. п. н., доц. Валентина Гончарук провела зустріч зі здобувачами освіти, які навчаються за цією ОП.

ОП «Середня освіта (Українська мова і література). Психологія»

Гарант ознайомила усіх присутніх із метою, структурою, змістовим наповненням і особливостями ОП. Разом зі здобувачами вищої освіти було розглянуто обов’язкові компоненти ОП, їх логічну послідовність за семестрами, загальні й фахові компетентності, програмні результати навчання, формування яких вони забезпечують.

Гарант презентувала присутнім структурно-логічну схему ОП, роз’яснила, в яких взаємозв’язках перебувають обов’язкові освітні компоненти, та вказала на почерговість їх вивчення за семестрами.

Гарант порушила питання політики академічної доброчесності всіх учасників освітнього процесу, налагодження зворотнього зв’язку між ними в умовах дистанційного навчання. Особливе зацікавлення здобувачі освіти виявили до кількості та видів практик, передбачених ОП.

На завершення зустрічі гарант закликала здобувачів освіти надсилати зауваження і пропозиції щодо вдосконалення освітньої програми на контактні адреси, які розміщено на сайті факультету, та побажала всім присутнім здоров’я й наснаги у виконанні поставлених освітньо-наукових завдань.

" data-title="Зустріч із гарантом ОП «Середня освіта (Українська мова і література). Психологія»">

18.11.2021