Учасники заходу: студенти 29у групи (куратор – канд. філол. н., доцент Н. М. Савчук), 21 групи (куратор – канд. філол. н., доцент Г. В. Осіпчук), 34 групи (куратор – канд. філол. н., доцент І. В. Хлистун), 41 та 46 груп (куратор – ст. викладач Ю. О. Ревук), 44 й 45 груп (куратор – канд. філол. н., доцент О. В. Дуденко) з цікавістю слухали спогади військових про службу в зоні ООС.

Віталій Анатолійович Чорний нині працює в Гайсинському районному військовому комісаріаті, користуючись нагодою, він детально проінформував студентську молодь про особливості військового сьогодення, запропонував присутнім долучитися до військової служби за контрактом у лавах Збройних Сил України.

Учасники зустрічі також обговорили суспільно-політичну ситуацію в державі й висловили власні думки щодо подій на Сході України, відповіли на всі питання й передали присутнім частинку своєї мужності, енергії та  оптимізму.

Молодь у свою чергу підготувала для гостей концертну програму, яку відкрила музичним дійством – грою на гітарі – студентка 43 групи Вікторія Капуловська. Учасниця заходу заспівала сучасну пісню «Чайки», зумівши передати всю глибину змісту поетичного твору.

Студентка 117у групи Ірина Погосян продекламувала напам’ять поезію Ліни Костенко, доповнивши душевну атмосферу заходу історією про кохання. Чуттєва лірика налаштувала присутніх на мрійливий лад.

Емоційну ноту продовжила студентка 44 групи Наталя Кучеренко, яка представила на розсуд читачів власну поезію-подяку воїнам. Пронизлива віршована мова вразила своєю світлістю, інколи принциповістю та нестримною жагою до життя.

Вітання гостям від учасників ООС з Черкаської області у вигляді української козацької пісні передав доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Олександр Михайлович Санівський.

Щирі слова подяки воїнам за мужність, служіння Україні та її захист висловила кандидат філологічних наук, доцент кафедри практичного мовознавства Наталія Михайлівна Савчук, яка вручила гостям від імені всіх учасників заходу подарунки.

" data-title="Зустріч із учасниками ООС Збройних Сил України">

Зустріч із учасниками ООС Збройних Сил України

31 жовтня з метою національно-патріотичного виховання молоді відбулася зустріч студентів факультету української філології з учасниками бойових дій в зоні Операції Об’єднаних сил ЗСУ. До закладу вищої освіти завітали Віталій Анатолійович Чорний та Микола Степанович Макарусь.