Добралися Гуманські до Калавурні. Як і сподівалися, зустріли там багато людей цікавих, які з радістю ділилися досвідом своїм та вчили отроків мудрості літературної.

Багато цікавого дізналися, себе показали. Але й це не головне, бо наші герої знайшли там дещо дуже цінне  — нових друзів-однодумців…»

Напевно, саме так колись народжувались билини та легенди. А в сучасному світі  студенти 23 групи Вікторія Капуловська, Анастасія Кириленко та Артем Гончарук, отримавши пропозицію від керівника літературного об’єднання імені Миколи Бажана, Павленко Марини Степанівни відвідати щорічну літературну школу-табір зі співучою назвою «Калавурня», з радістю погодилися. І наприкінці червня приєдналися до талановитої молоді, яка з’їхалась на мальовничий берег Дніпра зі всієї України.

Протягом трьох днів наша трійця, яких колеги по перу жартівливо прозвали «Гуманські»,  мали змогу стати активними учасниками майстер- класів, літературних батлів та творчих студій під керівництвом майстрів слова. Насичена програма, нові знайомства, неймовірна атмосфера та й можливість поділитися з присутніми своїми досягненнями  — усе це зробило участь Гуманських у «Калавурні» незабутньою.

Навіть комічні, а іноді й екстремальні ситуації вкупі з поганої погодою не змогли зіпсувати неповторні враження, які отримали присутні від участі у цьогорічних заходах.

Це було настільки захоплююче, що Гуманські далі обіцянку повернутися до «Калавурні» і наступного року.

" data-title="Як гуманські на калавурні побували">

Як гуманські на калавурні побували

«Влітку 2018 року від Різдва Хрестового, отримавши благословення  від свого духовного наставника та зібравши свої нехитрі пожитки, вирушили троє гуманських шляхом нелегким у подорож до Черкас  — граду чудового. Забажали вони на Калавурні побувати, у людей творчих уму-розуму повчитися, та й себе показати. Багато пригод та перешкод чекало їх попереду. Але ж світ не без добрих постатей, які завжди на допомогу прийдуть. І нашим героям пощастило сповна відчути їх підтримку.

05.07.2018